FREDRIKSTAD KUNSTLØPKLUBB

Trenere for Fredrikstad Kunstløpklubb

 
HOVEDTRENER

KONKURRANSEHØYDEPUNKTER

2006-2013 Konkurrerende på seniornivå
2008-2013 Medlem av det Polske landslaget Polske Kunstløp mesterskapet:
- Andre (2010, 2013)
- Tredje (2009, 1012)
2005 - 2011 Konkurrerende på junior nivå Verden Junior Kunstløp mesterskapet:
- 24 (2011) ISU Junior Grand Prix:
- 10. (2009, JGP Minsk)
- 13. (2009, JGP Toruń)
- 11. (2010, JGP Ostrava) Polske Junior Kunstløp mesterskapet:
- Første (2011)
- Andre (2010)
- Tredje (2008, 2009)

UTDANNING

2011 - 2014 State School of Higher Education i Oswiecim - Bachelorstudium i engelsk Studies
2013 Kunstløp opplæring seminar - St. Petersburg, Russland (Alexei Urmanov)
2010 Kunstløp opplæring seminar - Vancouver, Canada (Lorna L Bauer)



 
 
TRENER

KONKURRANSEHØYDEPUNKTER

2016-present Fly Art Pole Dance Studio, Cracow, Poland
Aerial Silk instructor
2014-present Figure Skating Club “Lajkonik” Krakow, Cracow, Poland
Choreographer
2014-present Figure Skating Club “Lajkonik Skate Fan”, Cracow, Poland
Instructor
2014-present Stefanini, Cracow, Poland Quality Specialist, Help Desk Engineer
2011-present Figure Skating Club “Unia” in Oswiecim, Poland Choreographer, head coach assistant
2011-2014 Figure Skating Club “CPA Val-de-Travers”, Switzerland
Instructor, choreographer and off-ice preparation

UTDANNING

2014-present Jagiellonian University, Poland: Intellectual Property Law and New Media
2012-2014 University of Neuchatel, Switzerland: Psychology and Education, French foreign language, English language and literature
2007-2011 High School in Education Centre ''Joyful News 2000'' in Piekary, Poland: humane science
2009-2010 Institut Notre-Dame de la Providence in Thionville, France: economic and social science



 
    •  
      TRENER
      Selv aktiv utøver i ca 12 år.
      Nordisk juniormester 1970. 
      Konkurrert på internasjonalt nivå.
      Vært trener i mange år siden 1973
      Var dommer på internasjonalt nivå.

      KURS OG KOMPETANSE:
      TRENER 2
      TRENERLØYPA NIVÅ 1
      TRENERROLLEN
      BARNEIDRETTENS VERDIGRUNNLAG
      IDRETT UTEN SKADER
      IDRETT FOR FUNKSJONSHEMMEDE
      ALDERSRELATERT TRENING 1

      TRENERLØYPA NIVÅ 2
      OM SPISEFORSTYRRELSER
      SUNIDRETTSERNÆRING
      ALDERSRELATERT TRENING 2

      DU OG JAG ALFRED

      GODKJENT FØRSTEHJELPSKURS
      Godkjent førstehjelpskurs
       


    •  
      AKTIVITETSLEDER
      Alltid blid og hjelpsom.
      Har selv vært aktiv utøver i 9 år

      KURS OG KOMPETANSE:
      TRENER1
      TRENERLØYPA NIVÅ 1

      TRENERROLLEN
      BARNEIDRETTENS VERDIGRUNNLAG
      IDRETT UTEN SKADER
      IDRETT FOR FUNKSJONSHEMMEDE
      ALDERSRELATERT TRENING 1

      DU OG JA ALFRED

      GODKJENT FØRSTEHJELPSKURS
      Godkjent førstehjelpskurs
       


 



KURS OG KOMPETANSE:
TRENER 1
TRENERLØYPA NIVÅ 1

TRENERROLLEN
BARNEIDRETTENS VERDIGRUNNLAG
IDRETT UTEN SKADER
IDRETT FOR FUNKSJONSHEMMEDE
ALDERSRELATERT TRENING 1

DU OG JA ALFRED

GODKJENT FØRSTEHJELPSKURS
Godkjent førstehjelpskurs
 
>
 



KURS OG KOMPETANSE:







GODKJENT FØRSTEHJELPSKURS
Godkjent førstehjelpskurs
 
>

    •  


    •  


      GODKJENT FØRSTEHJELPSKURS
      Godkjent førstehjelpskurs
       


  • Kamil
    Hovedtrener
  • Katarzyna (Kasia) Dusik
    Trener
    Mobil: 40572004
  • Sigrun Mørkeseth
    Mobil: 92885741
    -
  • Therese Andersen
    Mobil: 481 23 791
    Aktivitetsleder. Trener skøyteskolen, aspiranter og konkurransegruppa
  • Martine Bergh
    Mobil: 952 51 727
    Trener aspiranter
  • June Bergh
    Mobil: 940 33 450
    Trener skøyteskole
  • Adele Holberg
    Trener skøyteskolen.
    Mobil: 41341339.
  • Jon-Erik Bergh
    Mobil: 951 67 711
    Trener konkurranseløpere
  • Else Berit Svendsen
    Mobil: 909 31 137
    Vår uunnværlige backup>